Založ si blog

Na Západe žijeme v totalite s nemorálnou ideologickou morálkou

Každá doterajšia ľudská civilizácia ktorá dosiahla ideologickej totality moci ZANIKLA.

Naša báječná Zem (Glob) a jej príroda je skoro až neskutočne pestrá a farebná. Dokážeme s ňou žiť v súzvuku len vtedy, keď rešpektujeme jej pestrosť a nevyčleníme sa z jej systémových pravidiel. Tieto pravidlá (prírodné zákonitosti) sa totiž vytvárali po celú dobu formovania Zeme ako kozmického telesa a Zeme ako planéty života.

Kto si jednostranne osvojí čiernobiele videnie toho čo na tejto planéte je a funguje i mimo neho milióny a milióny rokov, ten nemá šancu prežiť, lebo disponuje len svojou silou a mocou vytvorenou z podstaty sveta proti ktorému chce bojovať (energia atomu využitá na ničenie, deštruuje do miery svojho návratu k rovnovážnej existencii v ktorej sa už nenachádza ani ten kto takúto deštrukciu spustil aby pustošil u iných).

Čiernobiele videnie je jedným zo základných znakov totality moci a nazýva sa ideológia. Dnes opäť žijeme v ideologizovanej a bohužiaľ pre nás v nevzdelanej spoločnosti, ktorá vytvára podhubie pre manipuláciu ľudského spoločenstva. Žijeme v manipulovanej spoločnosti ktorá z definičnej podstaty pozemskej pestrosti nemôže byť definovaná inak ako TOTALITÁRNA/TOTALITNÁ. Dosiahli sme v tomto ohľade vyšších mét ako predošlá socialistická formácia, ktorá vygenerovala individuálnu samoreguláciu, dobrovoľné obmedzenie slobody slova, pohybu, voľby, … To znamená, že v podstate nepotrebovala zákonnú reguláciu. Dnes sa deje cenzúra bez pravidiel (aké boli stanovené v Rakúsko-Uhorskej monarchii) a dokonca protizákonne. Prečo?

Lebo ústavnou súčasťou nášho „spoločenského“ systému je „Listina základných práv“ (prijatá VZ OSN) kde sú taxatívne vymedzené všetky prirodzené/základné ľudské práva. To v žiadnom prípade nezodpovedá čiernobielemu totalitárnemu videniu spoločnosti ani obmedzovaniu slobody, ktoré nepripravuje o slobodu iných.

Práve filozofia je disciplína, ktorá sa v celej histórii ľudstva snažila vymaniť z osídiel moci, lebo jej bazálnou podstatou musí byť objektívna realita popisovaná bez recenzie/cenzúry kohokoľvek a vychádzajúca z všeľudských princípov morálky a etiky. Počúvajte pozorne:

Nech počúvajú pozorne naši militantní bubeníci rinčania zbraní

25.11.2022

Rozhovor vedený z Poľska so severoamerickým vojenským expertom a bývalým poradcom ministra obrany USA, plukovníkom Douglasom MacGregorom: Ďalší veľmi dobre zrozumiteľný rozhovor plukovníka MacGregora pre americkú spravodajskú televíziu o tom čo sa deje na Ukrajine a západnému Svetu sa to tají: PPL

Kto sú ukrajinskí integrálni nacionalisti ?

18.11.2022

https://www.voltairenet.org/article218395.html| PARÍŽ| 15. novembra 2022 Kto chce poznať históriu ukrajinských „integrálnych nacionalistov“, (neonacistov) musí hľadať už v čase prvej svetovej vojny, potom tej druhej, studenej vojny a pokračovať dnes na súčasnej Ukrajine. Mnoho dokumentov bolo zničených a súčasná Ukrajina pod trestom odňatia slobody zakazuje čo [...]

Scéna je pripravená pre americké bojové jednotky na Ukrajine

13.11.2022

(The Stage Is Set for US Combat Troops in Ukraine.) Autor príspevku: MIKE WHITNEY • 11. NOVEMBER 2022 „Ak niekto zvonku zasahuje na Ukrajine, mal by vedieť toto: Ak pre nás vytvára hrozby … okamžite sa pomstíme. Máme všetky nástroje, ktoré potrebujeme, aby sme mohli reagovať, a všetky rozhodnutia v tejto veci (záležitosti) už boli prijaté.“Ruský prezident [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.