Založ si blog

Kto má ešte štipku zdravého rozumu, skúste zapátrať v pamäti, alebo prečítať si v histórii.

Ako sa správali aristokrati v každej ére svojej existencie, vymýšľali tzv. dvornú etiketu, kvetnaté slová na všetko a vzájomne na seba „hádzali“ úsmevy hoc sa nenávideli.
K dnešku nemusíte veľa pátrať. Progresivisti, globalisti – teda noví kolonizátori ale teraz chtiac na celoplanetárnej úrovni, hlásajú vľúdnosť, úsmev, príjemné slová ale nik z nich nechodí natoľko odhalený aby bolo vidieť čo má pod kabátom.
Aristokrati minulosti, medzi sebou tiež pestovali kvetnatú vravu vo svojich vyumelkovaných parkoch, ale mimo svojho „raja“ vraždili nepohodlných, kolonizovali a zotročovali cudzie krajiny a novo objavenú krajinu devastovali práve preto aby stavali svoje osobné rajské záhrady.
Dnes majú snahu o to isté, ale zabudli, že Svet nie je už tak veľký aby tí ktorých ona globalistická klika nepovažuje za hodných mať svoju krajinu a jej krásy pre seba sa nespojili proti týmto novokolonialistom a rado by aristokratom pozemských rás biotopu Zeme.
Ale trúfli si na veľa nie len voči tým, ktorí sa necítia byť otrokmi ale aj voči planéte samej, ktorá nechce byť umelou krajinou smerujúcou k samozničeniu. Čoraz viac ľudí Sveta a ešte nimi „nepoškvrnená“ Zem sa stavajú proti nim.
Tí čo vládnete rozumom, skúsme použiť, jednoduchú aritmetiku. Je viac akýchsi revolučných neoliberálnych aristokratických globalistov, alebo stále slobodných, premýšľajúcich ľudí v evolučne sa brániacej prírode, ktorá k svojim vyjadreniam nepotrebuje slová ani vety a už vôbec nie tie kvetnaté. Nádhera biotopu Zeme môže zmiznúť práve preto, že niektorí túžia po revolučnom vytvorení novej Zeme, planéty pre vyvolených.
Ale Univerzum si už vybralo pred miliardami rokov a nik z „detí“ prírody nemôže zmeniť tento konsenzus mikrosveta s makrosvetom v tomto priestore Univerza.
Preto je jasné kto prehrá!
Keď sa necháme zmanipulovať a ovládnuť touto novou aristokraciou potom vymrieme všetci a všetko. Keď sa budeme brániť a logika veci hovorí, že nás je obrovská väčšina potom máme šancu na zachovanie uvedenej konvencie prírody na mikro a makro úrovni Univerza v tomto jeho kvadrante.
Uvedomte si prosím, že umelá inteligencia je len obchodovaný názov, ale inteligencia je len tá, ktorá má biologickú podstatu a tým pádom má programovú bázu tvorenú miliardy rokov s nekonečným počtom podprogramov alternatívne sa meniacich priebežne podľa vonkajších vlastností a ich kombinácií v neumelej inteligencii vesmíru. To čo dnes nazývame „AI“ je len veľmi jednoduchý program využívajúci predovšetkým pamäť a kombinácie konštantných už aplikovaných usporiadaných premenných a procesov.
Určite vyhráme keď sa nenecháme klamať a oklamať. Základom existencie prírody a vesmíru je diverzita a tú noví aristokrati nenávidia ako vždy v minulosti, keď seba povyšovali aby všetkých ostatných ponížili hoc ich bola absolútna väčšina a ich život nebol strojený, ale nesmierne pestrý.
🥸

Najväčší zločin socializmu a komunistických strán

18.05.2023

Najväčším zločinom tejto doby a jej synteticky vytváraných elít, bolo absolútne pokrytectvo ľudí vygenerované snahou o vytvorenie svojej elity na večné časy. To sa im celkom nepodarilo a s danou ideológiou ani nemohlo podariť, ale STVORILI VŠETKÉHOSCHOPNÝCH ELITÁROV, KTORÍ MALI BYŤ AKOUSI ARISTOKRATICKOU ELITOU A CÍTILI SA BYŤ PREDURČENÍ NA VODCOVSTVO. Každý z nás [...]

Devastácia štátu . ..

15.05.2023

Napísané presne pred tromi rokmi … Už v starej Asýrskej ríši panovník prišiel na to, že je nutné stanoviť isté všeobecné pravidlá ktoré by tvorili popri autorite absolútneho vládcu piliere udržateľnosti ríše/štátu, predovšetkým zvnútra (Zákonník). Samozrejme z pozície najvyššieho „pomazaného“ Bohom a správnym vzťahom k ďalšiemu pilieru [...]

Najlepší spôsob ako vyhynúť . ..

06.05.2023

Pertraktovať gendrové „otázky“. Tj. rozhodni sa čo si a keďže je dnes otázka vzdelania a múdrosti v kategórii ani nie treťoradých, ale doslova zbytočných, potom je to rozhodovanie vlastne nerozhodovanie, len zdieľanie (kohosi pre čosi). Postaviť sa prírode tým najdeštrukčnejším spôsobom, popretím základného princípu udržania druhu, je voda na mlyn práce na [...]

jadrová zbraň strela nuclear

USA ďalej obmedzujú spoluprácu s Ruskom po jeho pozastavení účasti na jadrovej dohode

01.06.2023 23:25

Ide o ďalšiu reakciu na februárové rozhodnutie Ruska pozastaviť účasť na dohode Nový START, ktorá obmedzovala počet aktívnych jadrových zbraní a ich nosičov.

USA / Vlajka / Diplomacia /

USA otvoria svoje prvé diplomatické zastúpenie severne od polárneho kruhu

01.06.2023 23:07

USA, Rusko, ako aj Čína čoraz viac vnímajú Arktídu ako strategickú oblasť, pretože klimatická zmena spôsobujú úbytok ľadu v Severnom ľadovom oceáne.

Kim Čong un

Juhokórejská tajná služba: Kim Čong-un váži 140 kíl a má vážne poruchy spánku

01.06.2023 22:57

Tajná služba sa zaoberá aj možnosťou, že sa Kim dostane do "začarovaného kruhu" väčšej závislosti od alkoholu a nikotínu, prípadne že sa jeho nespavosť ešte zhorší.

Joe Biden

Biden spadol na pódiu pri odovzdávaní diplomov. Moment zachytili kamery

01.06.2023 22:09

Ochranka Bidenovi okamžite išla na pomoc a pomohla mu vstať. Následne ho odviedla z pódia.