Založ si blog

Najväčší zločin socializmu a komunistických strán

Najväčším zločinom tejto doby a jej synteticky vytváraných elít, bolo absolútne pokrytectvo ľudí vygenerované snahou o vytvorenie svojej elity na večné časy.
To sa im celkom nepodarilo a s danou ideológiou ani nemohlo podariť, ale STVORILI VŠETKÉHOSCHOPNÝCH ELITÁROV, KTORÍ MALI BYŤ AKOUSI ARISTOKRATICKOU ELITOU A CÍTILI SA BYŤ PREDURČENÍ NA VODCOVSTVO.
Každý z nás takých pozná, len ako príklad uvediem zo susedného Česka jej dnešného prezidenta Petra Pavla. Ale mám ešte vypuklejší príklad (každý z tých starších takých ľudí iste pozná tiež zo svojho okresu/kraja/mesta).
Kaja Kallas, súčasná premiérka Estónska, maličkej pobaltskej krajiny, bývalej zväzovej republiky Sovietskeho zväzu.
Jej otec bol veľmi vysoko postaveným estónskym komunistom, dokonca členom UV KSSZ, ktorý sa významne pričinil o odtrhnutie Estónska a bol prvým predsedom vlády tejto v geopolitickom meradle nulovej krajiny.
Ona pri svojich spomienkach na detstvo klame o sto šesť, že jej detstvo bolo strašné a chudobné. Rusky hovoriť odmieta dokonca aj so svojou rodinou je hlavnou nositeľkou RusoFóbie nie len vo svojej krajine, ale aj v Európe (EU).
Keďže som v tom čase bol v ZSSR viackrát, zodpovedne môžem povedať, že títo ľudia aj s rodinami si žili ako šľachta a nič im nechýbalo.
Príčina ich konania je rovnaká dnes ako za oných čias, nemajú žiadne svedomie, nemajú tým pádom žiadnu zodpovednosť (ale voči samým sebe ju majú až absolútne upätú a bezohľadnú). Ich cieľom je iba jedna priorita, byť onou šľachtou vo vodcovskom postavení v akomkoľvek spoločenskom usporiadaní a v akejkoľvek dobe. Je im jedno kto je ich chlebodarcom, riadia sa odvekým pravidlom zlorečených – KADE VIETOR TADE PLÁŠŤ.
Zabudli však na to, že raz za čas príde búrka, dokonca až hurikán a potom udržať si tento zvršok morálnej/etickej ľudskej zvrátenosti je veľmi ťažké, nakoľko v takých časoch sa smer vetra hurikánu často a veľmi nepredvídateľne mení … 🥸
Peter Ponický Lošonci

Devastácia štátu . ..

15.05.2023

Napísané presne pred tromi rokmi … Už v starej Asýrskej ríši panovník prišiel na to, že je nutné stanoviť isté všeobecné pravidlá ktoré by tvorili popri autorite absolútneho vládcu piliere udržateľnosti ríše/štátu, predovšetkým zvnútra (Zákonník). Samozrejme z pozície najvyššieho „pomazaného“ Bohom a správnym vzťahom k ďalšiemu pilieru [...]

Kto má ešte štipku zdravého rozumu, skúste zapátrať v pamäti, alebo prečítať si v histórii.

08.05.2023

Ako sa správali aristokrati v každej ére svojej existencie, vymýšľali tzv. dvornú etiketu, kvetnaté slová na všetko a vzájomne na seba „hádzali“ úsmevy hoc sa nenávideli. K dnešku nemusíte veľa pátrať. Progresivisti, globalisti – teda noví kolonizátori ale teraz chtiac na celoplanetárnej úrovni, hlásajú vľúdnosť, úsmev, príjemné slová ale nik z [...]

Najlepší spôsob ako vyhynúť . ..

06.05.2023

Pertraktovať gendrové „otázky“. Tj. rozhodni sa čo si a keďže je dnes otázka vzdelania a múdrosti v kategórii ani nie treťoradých, ale doslova zbytočných, potom je to rozhodovanie vlastne nerozhodovanie, len zdieľanie (kohosi pre čosi). Postaviť sa prírode tým najdeštrukčnejším spôsobom, popretím základného princípu udržania druhu, je voda na mlyn práce na [...]

Antony Blinken / Miroslav Wlachovský /

Blinken označil Slovensko za kľúčového spojenca v NATO a partnera

01.06.2023 23:36

Americký minister zahraničia to uviedol na neformálnom zasadnutí Severoatlantickej rady v Osle, kde sa stretol aj so šéfom slovenskej diplomacie Miroslavom Wlachovským.

jadrová zbraň strela nuclear

USA ďalej obmedzujú spoluprácu s Ruskom po jeho pozastavení účasti na jadrovej dohode

01.06.2023 23:25

Ide o ďalšiu reakciu na februárové rozhodnutie Ruska pozastaviť účasť na dohode Nový START, ktorá obmedzovala počet aktívnych jadrových zbraní a ich nosičov.

USA / Vlajka / Diplomacia /

USA otvoria svoje prvé diplomatické zastúpenie severne od polárneho kruhu

01.06.2023 23:07

USA, Rusko, ako aj Čína čoraz viac vnímajú Arktídu ako strategickú oblasť, pretože klimatická zmena spôsobujú úbytok ľadu v Severnom ľadovom oceáne.

Kim Čong un

Juhokórejská tajná služba: Kim Čong-un váži 140 kíl a má vážne poruchy spánku

01.06.2023 22:57

Tajná služba sa zaoberá aj možnosťou, že sa Kim dostane do "začarovaného kruhu" väčšej závislosti od alkoholu a nikotínu, prípadne že sa jeho nespavosť ešte zhorší.