Založ si blog

Progresivistické elity Západu chcú globálnu štandardizovanú spoločnosť, to ale znamená otroctvo – teda spoločnosť robotov a nie ľudí.

Možno preto sa pomenovali progresivistami, lebo od osvietenstva sa pokrok považoval za civilizačný príznak, a to hlavne preto, že vychádzal z progresie – zvyšujúcej sa miery poznania prírody a jej zákonitostí z čoho rezultoval nakoniec priemysel a hromadná výroba a hromadná spotreba a obrovský populačný rast ľudstva. Ale nič z toho nevynímajúc skutočné poznanie nepatrí do obsahovej náplne progresivistických elít, naopak nesmierne lišiacky si osvojili tzv. sociálne inžinierstvo marxizmu či náboženstiev vzišlých z judaizmu/jahvizmu, teda absolutistickú vládu vyvolenej skupiny/menšiny nad všetkými a všetkým ostatným.

Technické štandardy sa u nás nazývali štátnymi technickými normami. Pre zjednodušenie výroby, riadenie, opraviteľnosť a vymeniteľnosť je to bazálna podmienka spriemyselnenia, teda masovej výroby, služieb a spotreby. To súvisí s kapitálom a ziskom rovnako, ako všetky súčasné štandardy/normy kvality, ktoré sami o sebe nezabezpečujú kvalitu ale veľmi premyslene regulujú/štandardizujú konanie ľudí. Určujú im čo, ako a kedy majú robiť aby výsledok firmy bol čo najväčší zisk. Porovnajte to s riadiacim softvérom pre akékoľvek technologické procesy, zistíte absolútnu zhodu. To analogicky/lingvisticky znamená účelové riadenie ľudí – NAPROGRAMOVANIE. Kto sa ešte v týchto procesoch programuje? Programovacie stroje/automaty, autonómne výrobné linky/továrne, roboty a robotické obslužné činnosti a technologické služby.

Klaus Schwab,  George Soros a ďalší progresivistický pomýlenci globalizmu nesmerujú svoje ciele ku prírode, ani prospechu ľudstva ale v prospech svojej neošľachtickej elity bez šľachetnosti, zavedením naprogramovania ľudí/biorobotov. Čo by sa takto stalo z ľudí/ľudstva? Absolútne ovládaná-programovaná masa robotov slúžiacich veľmi malej skupine vládcov, odkázaná, ako vždy v histórii ľudského rodu na chudobu, absolútnu závislosť a utrpenie otrokov a nezaslúžené bohatstvo otrokárov.

Chcete takéto otroctvo pre seba a svoje deti. Ak nie musíte pre to niečo urobiť. Čo? V tejto chvíli to ešte nie je tak bolestivé, ako by to bolo za pár rokov, keď dovolíme byrokratom v Európskej únii a poslancom ich parlamentu ešte za národné štáty, aby sa tam dostali takýto ľudia túžiaci po šľachtických výsadách a otroctve slúžiacej väčšiny. Spomeňte si aké je to jednoduché = rožky podľa jednotného predpisu/štandardu = normy, autá podľa jedinej normy, život podľa jedinej normy, príroda podľa jedinej normy = smrť podľa jedinej normy. To nie je nič iné, ako naprogramované otroctvo, CHCETE TO?

 

Napísal Peter Ponický Lošonci, 28.10.2023 ku dňu výročia vzniku Československej republiky a základu našej súčasnej štátnosti z obavy o ňu i nás.

Zlodeji sa trestajú nie oslavujú.

04.12.2023

Toto nie je heslo ani propaganda, ale historicky overený fakt a to nie len v ľudskej spoločnosti, ale aj v prírode (toť len dôkaz, že sme jej súčasťou a nie tvorcami a už vôbec nie pánmi). Kdekto „škemrá“ nad zašlou minulosťou, ale to je rovnako bláznivé ako spomínať na prehistóriu a vymieranie druhov. Keby vedeli a mohli, iste by sa v onom čase pri hlasovaní druhov [...]

Henry Kissinger: Vojnový zločinec, ktorý zachránil svet

01.12.2023

Napísal: Scott Ritter (USA) 1. 12. 2023 Vo veku 100 rokov zomrel Henry Kissinger, mnohými uznávaný ako jeden z najvplyvnejších predstaviteľov americkej zahraničnej politiky vôbec. O bývalom poradcovi pre národnú bezpečnosť a ministrovi zahraničných vecí sa v nasledujúcich dňoch a týždňoch napíše veľa, niektoré z nich budú žialiť, mnohé však odsudzovať. Nechám na [...]

Fidel CASTRO, posledný odvážny.

28.11.2023

Vodca ale bez vodcovských manierov, diktátor bez diktátorských zvykov, veliteľ velici presvedčeným a milovaný oslobodenými. Mohol by prežiť „diktátor“ nenávidený svojim ľudom – NIE. Mohol by byť milovaný svojim ľudom viac ako polstoročia, keby bol nechcený – NIE. Mohol by prežiť tak blízko amerických brehov, keby nebol chránený hradbou [...]

protest, ušp, ps, kdh, sas

Opozícia protestuje proti rušeniu špeciálnej prokuratúry

07.12.2023 18:00

Slovensko pred týmto krokom varovala aj eurokomisia, súhlas vyjadrili aj USA, čo pobúrilo Fica.

šutaj eštok

Vyše 168-tisíc 'ružovým vodičákom' sa končí platnosť, upozorňuje rezort vnútra

07.12.2023 17:07

Šutaj Eštok kritizoval, že čistopisy preukazov boli objednané formou priameho rokovacieho konania. Poukázal na porušenie zákona o verejnom obstarávaní.

počítač, ruky, bankovníctvo, hacker, klávesnica, písať

Výhražné emaily neprestali. Dostali ich ďalšie dve školy

07.12.2023 16:46

Prípadom sa okamžite začali zaoberať príslušníci Národnej kriminálnej agentúry.

šimkovičová

PS podalo podnet na Šimkovičovú za účinkovanie v internetovej televízii. Ministerka obvinenie odmieta

07.12.2023 16:19

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová svojím vystupovaním vo vysielaní TV Slovan porušuje zákon, tvrdí Progresívne Slovensko.